Sprzyjające wiatry

19 komentarzy:

 1. Zapraszam do dołączenia do spisu fanfiction. http://polecane-fanfiction.blogspot.com/
  Pozdrawiam :D
  Emily Scott.

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdecznie zapraszam do poddania się ocenie na ocenialni http://ocenialnia.blogspot.com/
  Lorie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. [SPAM]

  Fantastyka/psychologia/dramat

  Kolorowe plakaty, zapach popcornu oraz waty cukrowej, pan na szczudłach, biegające dzieci przy klatkach z egzotycznymi zwierzętami. Kojarzy Ci się to z czymś? Z cyrkiem? Słusznie. Artletta, blond włosa dwudziestolatka, podpisała umowę pracy i tym samym zapieczętowała swoje przyszłe życie z nadzieją, że to wyjdzie tylko na dobre. Czy ma rację? Przekonasz się. Jeszcze jedno. Boisz się klaunów? Słusznie!

  Zapraszam.

  http://ostatnia-pasja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam na dramione-teatr-uczuc.blogspot.com!
  " Bo moim marzeniem jest przypomnieć sobie Ciebie."
  Zapewniam, że nie czytałaś czegoś takiego.

  OdpowiedzUsuń
 5. „[...] Nigdy nie chcieliśmy się ciebie wstydzić. Nie udało nam się to. Okazaliśmy się ludźmi próżnymi i powierzchownymi. Zgotowaliśmy Ci piekło na ziemi. Potęgowaliśmy Twoje cierpienia. Nie umieliśmy spojrzeć w Twoją twarz. Czuliśmy wtedy odrazę.[...]"

  Zapraszamy na http://oznakowana.blogspot.com/
  Pozdrawiamy, CM Pattzy i s.w.e.e.t.n.e.s.s

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam do Katalogu Euforia! :)
  http://katalog-euforia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Witaj kochana! Dziękuję komentarz na moim blogu! :)
  Zapraszam na pierwszy rozdział: http://pirates-of-the-caribben.blogspot.com/2015/04/1-gra-sekretow-cz-i.html
  pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja wiem, że to nie spam, ale nie chcę Ci śmiecić pod rozdziałami:

  To opowiadanie, o którym wspominałem "Jabłka i śniegi":
  Powieść osadzona jest na początku XX wieku, lata 1906-1910.
  Nastoletnia Cyntia Montenegro wywodząca się z sytuowanej rodziny popełnia niewybaczalny błąd, oddaje swoje serce synowi ogrodnika, chłopcu, którego lata wcześniej uczyła czytać.
  Niewinna przyjaźń zapoczątkowana w sadzie wśród jabłek, przeradza się w romans, a jego skutki stają się nieodwracalne. William zostaje postrzelony i przepędzony, a zdesperowana i zakochana kobieta pragnie go odszukać. W ten oto sposób trafia do kamienicy Hektora Rodrigeza, starszego od niej o kilkanaście lat przedsiębiorcy i muzyka.
  To przypadkowe spotkanie późną jesienią niesie z sobą wiele konsekwencji. Hektor wyjawia kobiecie, że jest Hiszpanem i nigdy nie widział śniegu. Młoda dziewczyna postanawia więc pokazać mu śniegi i w ten sposób zdobyć jego serce, by jej dziecko nie przyszło na świat bękartem.
  Jak wiele człowiek jest w stanie poświęcić dla dobra rodziny?
  Obsesyjne miłości, zbrodnie, tajemnice przeszłości...
  Błędy, porażki i chwile radości...
  A pośród tego wszystkiego uczucie tak silne, że nic nie jest w stanie go zabić.

  Trailery:
  https://www.youtube.com/watch?v=1oxe4sQaqcY
  https://www.youtube.com/watch?v=TXEs6zFa9eQ
  https://www.youtube.com/watch?v=kZC1FYQzzV8

  Link:
  http://j-i-s.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właściwie ta zakładka już służy za spam, więc pozostawienie linku jest jak najbardziej na miejscu.
   "Jabłka i śniegi" na pewno przeczytam i to z zapałem.
   Dziękuję za komentarze, choć opowiadanie jest niskich lotów.

   Usuń
 9. Witaj nieznajomy!
  Zdaje się, że zbłądziłeś w miejscu, gdzie sen i jawa, rzeczywistość i wyobrażenie, stają się jednym. Uważaj, za chwilę będziesz musiał podjąć decyzję: możesz żyć w błogiej nieświadomości... bądź otworzyć oczy i z o b a c z y ć prawdę. Wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj, że najbardziej ślepy jest ten, kto nie chce widzieć.

  Zdecyduj na www.znam-te-mary.blogspot.com

  Pozdrawiam,
  Nagmerrie

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapraszam na szóstą część "Harry'ego Pottera" pisaną z perspektywy Draco Malfoy'a :)
  www.ciemna-strona-dobra.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Mają dom, rodziny i szczęście, na które tak ciężko pracowali. Brudną przeszłość zostawili już dawno za sobą... Do czasu...
  Seria porwań, dziwnych zbiegów okoliczności, a w końcu śmierć jednej z sióstr Parker doprowadzi do ponownego odbezpieczenia broni i chęci odnalezienia sprawcy, bez względu na konsekwencje. A co, jeśli jest nim ten, którego nigdy byśmy o to nie podejrzewali?
  Przeszłość powraca z siłą, która może ich zniszczyć, lub uczynić jeszcze silniejszymi. Tylko od nich zależy, czy się poddadzą, czy będą walczyć o swoją wolność i bezpieczeństwo bliskich. Ale póki się z nią nie zmierzą, są "uwięzieni w przeszłości".
  Zapraszam na mój nowy blog: http://uwiezieni-w-przeszlosci.blogspot.com
  Na razie jest tylko jeden rozdział. Jeśli przeczytasz, bądź wyrazisz chęć czytania, na pewno nie pominę również Twojego opowiadania, ponieważ zawsze czytam blogi swoich czytelników :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Wyznaje zasadę "Czytanie za Czytanie".
  Jeśli, któreś z moich opowiadań przypadnie Ci do gustu, to serdecznie zapraszam na komentowanie od samiutkiego początku, a odwdzięczę się tym samym.
  (Opisy sobie daruję, bo znajdują się na stronach, podobnie jak trailery. Streszczeń nie posiadam bo ich nie uznaję).

  http://sie-nie-zdarza.blogspot.com/

  http://prawdziwa-legenda.blogspot.com/

  http://samotna-krolewna.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. ŚMIERĆ JEST JEDYNIE POCZĄTKIEM.

  (...)
  A oni me zbrodnie nazwali przepięknie: "lamentem mordercy", po zastygłych na twarzach ofiar - kroplach, przypominających z wyglądu strużki gorzkich łez, ciągnących się od kącika oczów po skronie...

  http://tyranniezgodny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Witam, tu autorka opowiadania "Gdy umilkną Kosogłosy". Chciałam cię bardzo serdecznie zaprosić na mojego nowego bloga:
  http://hp-i-zaginiony-smierciozerca.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Zapraszam na nowy spis blogów:
  http://kolekcja-blogow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Hej! Możesz mnie kojarzyć z zakończonego już opowiadania, które czytałaś "Gdy umilkną Kosogłosy". Otóż, przychodzę tu, by zaprosić cię na mojego nowego bloga z moją nową, autorską opowieścią.
  Szary Fort, czyli jak nie zgłupieć na środku Bałtyku?
  Od ponad dziesiątek lat Stowarzyszenie Nauk Antyczasowych Basenu Bałtyckiego wysyła kobiety w przeszłość, by dzięki swoim wdziękom i licznym romansom, dały światu teraźniejszemu potomków największych przywódców i artystów. Tak zwani Historycy, to dzieci największych sław takich jak Homer, Vasco da Gama czy Hannibal żyjący w XXI w. Uczą się oni w Szarym Forcie, wielkiej, nowoczesnej szkole umieszczonej na samym środku bałtyckiej pustki. Są kształcone na polityków, dziennikarzy, artystów i profesorów, a przez naukowców uważani są za wybitne, wyjątkowe dzieci. Ale tak naprawdę fakt, że jest się synem Aleksandra Wielkiego lub córką Attyli, w połączeniu z buzującymi w okresie dojrzewania hormonami, może wpędzić w poważne kłopoty.
  szary-fort.blogspot.com
  Gorąco zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 17. boski-konflikt.blogspot.com
  Bogowie są podobni do ludzi. Także się śmieją, kochają, nienawidzą i mszczą. Jednak oni nie mają zahamowań. Aby ocalić najdroższego przyjaciela potrafią zabić swoich towarzyszy, aby się zemścić zniszczą połowę świata.
  Można ich podzielić na dwie strony konfliktu: tą jasną i tą ciemną. Przynajmniej w teorii. Oni wszyscy, niezależnie od pochodzenia, są tacy sami. Nie należy im ufać. W praktyce, każdy dba tu tylko o siebie, o swoją pozycję i moc, nie przejmując się tym, że kogoś rani. Oczywiście istnieją wyjątki, lecz znikają one w morzu ambicji i żądzy władzy.
  Chciałabym wam opowiedzieć historię panteonów, historię bogów. Choć rozgrywała się ona tysiące lat wcześniej, ma wpływ na to, co dzieje się teraz. Bo bogowie nie wybaczają, nie zapominają. Ich rozgrywka trwa nadal, ale ważne są także ich pobudki. Nie wszystko jest tak jasne, jak się wydaje. Przeczytajcie, zrozumcie. Może to uratuje wam dziś życie, bo ciemność i chaos nadciągają.
  I spróbujcie im wybaczyć.

  Zapraszam,
  Mentrix

  OdpowiedzUsuń
 18. Witaj

  Ze względu na przedłużający się i niezgłoszony brak aktywności na blogu byłam zmuszona usunąć Twój blog z Polecanych FF. Jeśli coś się zmieni, proszę jeszcze raz napisać zgłoszenie.

  Z poważaniem
  AiNanae

  OdpowiedzUsuń